الیو برگرفته از طبیعت

لمس معجزه طبیعی گیاهان با محصولات برگرفته از طبیعت الیو

درباره الیو ؛
الیو ساخت کجاست؟

داستان ما با محافظت از زیبایی برگرفته از طبیعت آغاز می‌شود.

طبیعت از آغاز زندگی بشر برای انسان‌ها بخشنده و سخاوتمند بوده و همواره دستش برای دوستی به سوی آن‌ها دراز بوده است. اما با رشد تکنولوژی و زندگی شهری، رابطه انسان و طبیعت دستخوش تغییراتی شده است. انسان‌ها با تولید انواع مواد شیمیایی و پلاستیکی و ایجاد آلودگی و تخریب، به طبیعت ضربه زده‌اند، تا جایی که شاهد انقراض گونه‌های جانوری و گیاهی و حتی تغییرات اقلیمی و آب ‌و‌هوایی بوده‌ایم. هراندازه پیشرفت فناوری، انسان را از طبیعت دور می‌کند، اما انسان همچنان به دنبال بازگشت به اصل خویش است. رونق سبک های زندگی طبیعی و تغذیه ارگانیک نیز به دلیل فطرت طبیعت دوستِ انسان است.

طبیعت منبع قدرتمند و سرشار از ترکیبات نشاط بخش و مغذی است که جوانی و زیبایی را برای ما به ارمغان می‌آورد. با نظر به اینکه ترکیبات طبیعی سالم از طبیعت سالم نشات می‌گیرند و هدف ما در برند الیو، استفاده از این ترکیبات ضمن محافظت از طبیعت است، ما خود را متعهد به حفظ و مراقبت از طبیعت می‌دانیم. برای این منظور، از گیاهان دارای خواص مغذی قابل کشت که در معرض خطر انقراض نیستند و بهره برداری از آنها آسیبی به طبیعت نمی‌زند، استفاده می‌کنیم.

برند الیو توسط تیمی متعهد متشکل از گیاه شناس، داروساز، شیمیست و محقق طراحی شده است تا محصولاتی با حداکثر کیفیت با محوریت عصاره های مغذی گیاهی را ارائه دهد. برای خلق محصولات الیو از عصاره های گیاهی که طی سال‌ها خواص مغذی و اثربخش آنها برای سلامت و زیبایی پوست و مو بررسی و تایید شده است، استفاده می‌شود. ما متعهدیم از گیاهانی که کشت و برداشت آنها به محیط زیست آسیب نمی‌رساند، استفاده کنیم و از گیاهانی که در معرض خطر انقراض هستند و بهره برداری از آنها به محیط زیست آسیب می‌رساند، محافظت کنیم.


کیفیت محصولات برند الیو


طلوع آفتاب یکی از زیباترین صحنه های طبیعت است. با طلوع خورشید، زمین حیاتی دوباره آغاز می‌کند و جریان زندگی در تمام رگ های طبیعت روان می‌شود. طبیعتی که لبخندش را به همه موجودات بخشیده و مهربانانه هر چه داشته را به ما انسان ها ارزانی می‌دارد.

الهام از زیبایی های طبیعت و استفاده از ترکیبات طبیعی با بالاترین کیفیت با هدف حفظ سلامت و زیبایی پوست و مو، سرآغاز خلق برند الیو است.

برند Elio با الهام از نام خورشید حیات بخش و  برگرفته از طبیعت با استفاده از موثرترین ترکیبات گیاهی، مطابق با استانداردهای روز دنیا تولید شده است. هدف ما سلامتی پوست و مو و احساس طبیعیِ مصرف برگرفته از طبیعت است.

کیفیت محصولات الیو قابل رقابت با بهترین محصولات بهداشتی جهان است و برای احترام به سلامت ذهن، روح و روان، بدن و تجلی آن در سلامت پوست، برگرفته از طبیعت است. ما تلاش کرده‌ایم با تولید بهترین محصولات، اعتماد شما را جلب کنیم و تمام تحقیقات و محصولات ما برای رسیدن به این هدف در تامین سلامتی پوست و موی شما است.

تاریخچه برند الیو

برند الیو محصول مشترک دو شرکت کیاکام فارمد زیر مجموعه گروه فنکام و طبیعت زنده است که با به اشتراک گذاشتن امکانات و تجربیات ارزشمند بیش از 20 سال خود در عرصه تولید محصولات مراقبت از پوست و مو و زیبایی، رویای برندی برگرفته از طبیعت با بهترین عملکرد که منطبق با نیاز روز کشور ایران و قابل رقابت با بهترین برندهای خارجی باشد را تحقق بخشیدند.

برای رسیدن به بهترین کیفیت محصولات، کیفیت ترکیبات اولیه و عصاره های طبیعی و گیاهی در اولویت قرار داده شده است. انتخاب عصاره هایی که با بالاترین کیفیت در مزارع طبیعت زنده تولید می‌شود و استفاده از آنها در مقدار موثر و کاهش مقدار مصرف پلاستیک با نوع طراحی بسته بندی ویژه، از استراتژی های مهم  برند الیو در جهت تولید محصولات طبیعت محور است.

شما لایق بهترین ها هستید! ما به معجزه گیاهان معتقدیم و دوست داریم شما حسِ طبیعت را در استفاده از محصولات برگرفته از طبیعت ما لمس کنید و احساس طبیعی و واقعی داشته باشید.