سوالات متداول | FAQ

درباره ترکیبات الیو

آیا نارگیل برای پوست و موی خشک خوب است؟

روغن نارگیل یک ترکیب رایج در درمان خانگی مو است. محصولات نارگیل الیو دارای خواص واقعی نارگیل است که این خواص در کرم مرطوب کننده نارگیل، شامپو بدن نارگیل، شامپو نارگیل، نرم کننده نارگیل و ماسک موی نارگیل گنجانده شده است تا به رفع موخوره و جبران رطوبت پوست و مو کمک کند.

چگونه می‌توانم از آلوئه ورا برای موهایم استفاده کنم؟ آیا آلوئه ورا برای پوست و مو مفید است؟

آلوئه ورا یک ترکیب محبوب در محصولات مراقبتی پوست و مو است. برند الیو دارای محصولات حاوی آلوئه ورا اعم از شامپو آلوئه ورا، ژل شستشوی صورت آلوئه ورا و کرم مرطوب کننده آلوئه ورا است که برای بازگرداندن رطوبت و سلامت به پوست و مو لازم هستند.

خواص آووکادو برای پوست و مو چیست؟

عصاره و روغن آووکادو خاصیت رطوبت رسانی به پوست و مو را دارد. محصولات آووکادو الیو شامل شامپو آووکادو، ماسک موی آووکادو، نرم کننده آووکادو و کرم مرطوب کننده آووکادو است.

فواید عصاره لوندر یا اسطوخودوس در محصولات الیو چیست؟

عصاره لوندر یک ترکیب طبیعی فوق العاده برای التیام بخشی، رطوبت رسانی و نشاط بخشی به پوست و مو است. لوندر یا اسطوخودوس به رشد موهای قوی و سالم کمک و سلامت پوست کف سر را حفظ می‌کند. محصولات لوندر الیو شامل کرم مرطوب کننده اسطوخودوس، شامپو ضد ریزش اسطوخودوس و ژل شستشوی صورت اسطوخودوس است.

کاربرد عصاره گیلاس در محصولات پوست و مو چیست؟

عصاره گیلاس ترکیبی مغذی و حاوی ویتامین های مهمی از جمله ویتامین C است و باعث شفافیت پوست می‌شود. این عصاره ضمن تغذیه و رطوبت رسانی به موها با خواص آنتی اکسیدانی، باعث محافظت از پوست در برابر آسیب های محیطی می‌شود. محصولات گیلاس الیو شامل کرم مرطوب کننده گیلاس، شامپو بدن گیلاس، شامپو گیلاس، نرم کننده گیلاس و ماسک موی گیلاس است تا به سلامت و نشاط پوست و محافظت از موهای رنگ شده کمک کند.

خواص پروتئین شیر چیست؟ و در کدام یک از محصولات الیو به کار رفته است؟
پروتئین شیر خاصیت مغذی و رطوبت رسانی به پوست دست، صورت و بدن را دارد. همچنین این پروتئین به ترمیم و بازسازی پوست کمک می‌کند. اطلاعات محصولات پروتئین شیر الیو شامل مرطوب کننده آووکادو و شیر، مرطوب کننده لوندر و شیر و مرطوب کننده نارگیل و شیر را مشاهده کنید.
عصاره علف لیمو چه کمکی به پوست و مو می‌کند؟
عصاره علف لیمو با خواص ضد التهابی، ضد میکروبی و آنتی اکسیدانی قوی به سلامت پوست و مو کمک می‌کند. این عصاره در پاکسازی پوست و کنترل چربی نیز موثر است. اطلاعات محصولات علف لیمو الیو شامل شوینده صورت علف لیمو، شامپو علف لیمو و مرطوب کننده علف لیمو را ببینید.

درباره محصولات برند الیو

برند الیو کجاییه و ساخت و تولید کجاست؟
برند الیو یک برند ایرانی و نتیجه دانش و تجربه دو شرکت کیاکام فارمد و طبیعت زنده است که محصولاتی برگرفته از طبیعت (از مزرعه تا محصول) با کاهش مقدار پلاستیک با نوع طراحی بسته بندی و بهترین کیفیت و عملکرد و استفاده از ترکیبات اولیه و عصاره های طبیعی و گیاهی، منطبق با نیاز مصرف کنندگان و قابل رقابت با بهترین برندهای خارجی را خلق کرده است.
آیا الیو کرولتی فری است؟ آیا محصولات الیو دارای تست حیوانی هستند؟
الیو یک برند کرولتی فری و فاقد تست حیوانی است و هیچ کدام از محصولات و مواد تشکیل دهنده این برند روی حیوانات آزمایش نمی‌شوند.